Athena Gökhan Kadir Şeker'in Cezasına İsyan Etti! Ümit Can Uygun'u Hedef Aldı

Kadir Şeker'in cezası ünlüler tarafından büyük bir tepkiye neden oldu. Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz da tepki gösterdi. Athena Gökhan, Ümit Can Uygun'u ve Musa Orhan'ı paylaşıp çok sert sözler söyledi.

Athena Gökhan Kadir Şeker'in Cezasına İsyan Etti! Ümit Can Uygun'u Hedef Aldı

Konya'da şiddet gördüğünü düşündüğü kadına yardım etmek isterken bir kişinin ölümüne neden olan Kadir Şeker, 12 yıl 6 ay ceza aldı. Alınan karara ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz da tepki gösterdi. Ünlü isim Ümit Can Uygun'u ve Musa Orhan'ı paylaşıp çok sert sözler söyledi.

''BU NASIL İŞTİR''

Kadir Şeker kararının ardından sosyal medya bu konuyu konuştu. Ünlü isimler de Kadir Şeker kararına tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de Gökhan Özoğuz idi. Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımlarda Aleyna Çakır'ın ölümünde parmağı olduğu iddia edilen Ümit Can Uygun'u paylaştı.

Gökhan Özoğuz paylaşımında "Bu nasıl iştir? Bu iki şerefsiz saldırıp tecavüz edip öldürmüş. Kadir Şeker iffet korurken şerefsizi haklamış" dedi. Özoğuz paylaşımıyla binlerce beğeni aldı.

gökhan özoğuz

NE OLMUŞTU?

Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'a engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker, 'Kasten öldürme' suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İyi hali göz önüne alındı, cezası 12 yıl 6 aya düşürüldü. Şeker, son savunmasında, "Yardıma ihtiyacı olan bir kadının yanına yardımcı olmak için gittim. Kimseye bir zarar verme niyetim yoktu. Kadın iyi olduğunu söyleyince arkamı dönüp gittim. Arkamdan saldırdı, boğazımı sıkıp nefessiz kaldım. Olay yerinden ayrılırken yaralandığının farkında değildim. Hayatını kaybettiği için çok üzgünüm" dedi.

Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'a engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker, 'Kasten öldürme' suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İyi hali göz önüne alındı, cezası 12 yıl 6 aya düşürüldü. Şeker, son savunmasında, "Yardıma ihtiyacı olan bir kadının yanına yardımcı olmak için gittim. Kimseye bir zarar verme niyetim yoktu. Kadın iyi olduğunu söyleyince arkamı dönüp gittim. Arkamdan saldırdı, boğazımı sıkıp nefessiz kaldım. Olay yerinden ayrılırken yaralandığının farkında değildim. Hayatını kaybettiği için çok üzgünüm" dedi. . . #kadirşeker #hapis #mahkum #ceza #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE