Ata Demirer’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf! ‘Hayır Demiştim…’

Avrupa Yakası kadrosunda yer alarak Volkan karakterine hayat vermiş olan Ata Demirer, diziyle ilgili yıllar sonra dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Ata Demirer’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf! ‘Hayır Demiştim…’

Sunuculuğunu usta isim Hülya Koçyiğit'in üstlendiği TRT2'de ekrana getirilen Film Gibi Hayatlar programının bu haftaki konuğu Ata Demirer oldu. Ata Demirer, Gülse Birsel'in senaryosunu kaleme aldığı Avrupa Yakası dizisiyle ilgili yıllar sonra itirafta bulundu.

Ata Demirer’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf! ‘Hayır Demiştim…’

“ÖNCE HAYIR DEMEK ZORUNDA KALMIŞTIM…”

İlk teklif geldiğinde diziyi kabul etmediğini ifade eden Ata Demirer şunları söyledi: “Önce hayır demek zorunda kalmıştım. Kendimce ya turnelerde ben çok yoruluyorum, mutluyum da şimdi sırası değil beni affedin gibi bir şey söyledim. Yarım ağızla... Bir tarafım da oynasana diyor. "Avrupa Yakası'nın" ilk yönetmeni Hakan Algün beni aradı dedi ki: Bak hata yapıyorsun, bir gel dedi. Bir gittim Platoya, Sinan Çetin'in yanına, bir demo çekmişler, seyrettirdiler. Baktım ben içeri girerken Gazanfer abiyi bir gördüm. Ben tabi öyle düşünemedim.”

Ata Demirer’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf! ‘Hayır Demiştim…’

“HAYATIMA YENİ BİR DÖNÜM NOKTASI KATTI…”

Kadroyu saydılar ama canlı görmek başka bir şey kayıtta. Tamam dedim oynuyorum, elimde ne varsa koyacağım ben hata yapmışım dedim. Ben bunda oynarım dedim. Çok da iyi oldu, iyi ki de oynadım, benim hayatıma yeni bir dönüm noktası kattı.'

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE