Aslışah Alkoçlar Yeni Sevgilisi Kaan Demirağ ile Görüntülendi

Yeni sevgilisiyle Bebek’te objektiflere yansıyan Aslışah Alkoçlar, kendisine yöneltilen soruları ise yanıtlamamayı tercih etti.

Aslışah Alkoçlar Yeni Sevgilisi Kaan Demirağ ile Görüntülendi

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, yeni sevgilisi Kaan Demirağ ile Bebek’te görüntülendi. Habertürk’ten Tolga Aslan'ın haberine göre otomobilleriyle seyir halindeyken objektiflere yansıyan çift, soruları yanıtsız bıraktı. Oyuncu Alp Navruz ile ilişkisini noktalama kararı alan Alkıçlar, önceki aylarda yaşadığımız yoğun karantina döneminde Kaan Demirağ ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Aslışah Alkoçlar Yeni Sevgilisi Kaan Demirağ ile Görüntülendi

MARKALAR TARAFINDAN SUÇLANMIŞTI…

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde kendisine gönderilen ürünlerin tanıtımını yapmadığı gerekçesiyle markalar tarafından suçlanmasıyla gündeme gelmişti. İddiaya göre Alkoçlar, reklam karşılığı markalardan ürün istemiş ancak sonrasında da ürünlerin reklamını yapmayarak, markaları engellenmişti.

Konu ile ilgili gündeme gelen Alkoçlar, yaptığı açıklamada ise “Göz önünde olduğum ve stilim beğenildiği için markalar bana kıyafet yolluyor. Ancak her gelen hediyeyi burada post edemem. Takdir edersiniz ki öncelikle benim ürüne inanmam gerekiyor” demişti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER