Aslışah Alkoçlar'ın Sörf Aşkı Bitmiyor! Bu Kez Sevgilisi İle Gitti (Video Haber)

Kitesurf tutkunu Aslışah Alkoçlar, bu yaz Akyaka’ya yeni sevgilisi Kaan Demirağ’la gitti. MagazinBurada.net ekibi çiftin plajdaki romantik anlarını ve sörf macerasını görüntüledi.

Magazinburada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer, bu kez spor sevdasıyla bilinen, hatta bir spor merkezi bile bulunan Aslışah Alkoçlar ile sevgilisi Kaan Demirağ’ın çok özel anlarını görüntüledi.

BU YAZ SEVGİLİSİ İLE GİTTİ

Cemiyet hayatının tanınan ismi ve usta Yeşilçam oyuncusu Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, her yıl yaz aylarında kitesurf yapmak için Akyaka’ya gitmesiyle biliniyordu. Ünlü güzele bu yaz yeni sevgilisi Kaan Demirağ da eşlik etti.

İLK GÜN GÜZGAR ENGELİNE TAKILDILAR

Normalleşme süreciyle birlikte birçok ünlü gibi kendilerini tatile atan genç çift, önceki gün plajda MagazinBurada.net kameralarına yansıdı. İkilinin o gün çok rüzgar olmadığı için kitesurf yapamadığı gözlemlendi.

VAZGEÇMEDİLER VE BAŞARDILAR

MagazinBurada.net ekibinin yakın takibinde olan Aslışah Alkoçlar ile sevgilisi Kaan Demirağ, ertesi gün tekrar plaja giderek su üstündeki hünerlerini sergilemek için hazırlık yaparken görüntülendi. Bir süre sonra kitesurf için hazır hale gelen ikili, denizin üstünde başarıyla süzüldü.

KITESURF NEDİR?

Spor tutkunlarının özgürlüğün sporu olarak adlandırdığı kitesurf, uçurtma sörfü ya da rüzgar sörfü anlamına gelir. Bu spor ile sporcular, uçurtma yardımıyla su üzerinde board’la akrobatik hareketler yapar ve kendilerini rüzgara teslim ederek, yaratıcılığını sonuna kadar kullanır.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER