Aslışah Alkoçlar'dan doğum açıklaması

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Aslışah Alkoçlar’dan doğum açıklaması geldi. İşte sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar’ın o açıklaması...

Aslışah Alkoçlar'dan doğum açıklaması

Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, şubat ayında iş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde ilk bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan Aslışah Alkoçlar, doğumla ilgili açıklamalarda bulundu.

İlk çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Aslışah Alkoçlar, "Doğumu Türkiye'de mi yapacaksınız?" sorusuna şu yanıtı vererek alkış topladı: Elbette! Türkiye'deki sağlık sistemi; hastaneler, doktorlar, hemşireler hiçbir yerde yok!

Yakında anne olmaya hazırlanan Alkoçlar, yurt dışında doğum yapmayı tercih edenlere ders gibi gönderme yaptı. 28 yaşındaki Aslışah, "Doğumu Türkiye'de mi yapacaksınız?" sorusuna yanıt verdi.


HAYIRLI EVLAT OLSUN

Alkoçlar, "Doğumu elbette burada yapacağım! Türkiye gibisi yok. Bu topraklara sahip çıkmalı, vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmeliyiz.Ayrıca Türkiye'deki gibi doktorlar, hastaneler, hemşireler, ebeler nerede var? Bizim sağlık sektörümüzdeki servis hiçbir yerde yok!" dedi. Alkoçlar'ın bu açıklaması büyük takdir topladı.

ASLIŞAH

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 08:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya Bozkurt
Hülya Bozkurt - 1 yıl Önce

Muhteşem bir cevap olmuş ,hayırlı evlatlarınız, hayırlı evlatlarımız olsun inşAllah ki Güzel ülkem daima yükselsin

SIRADAKİ HABER