Aslıhan Turan Anne Olunca Hayallerini Erteledi

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mutfak gereçleri mağazasına giren Turan, çıkışta gazetecilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mutfak gereçleri mağazasına giren Turan, çıkışta gazetecilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

HAYALİM BEKLEYECEK

Mutfak gereçleri satan mağazaya giden Aslıhan Turan, bu alışverişin açmayı düşündüğü restoranla ilgili olup olmadığı sorulduğunda “Hayır ben evle ilgili alışverişe çıktım. Ona biraz daha var tahminen. Şimdi yeni bebek var, Hamza var… O benim ileride, ama bayağı bir ileride düşündüğüm bir şey. Kardeşimle düşündüğüm bir proje o. Ama daha hiçbir çalışma yapılmadı onunla ilgili. Sadece ileriye dönük bir plan ya da hayal.”  şeklinde cevap verdi.

ASLIHAN TURAN’IN ÇOCUK HEYECANI

Geçtiğimiz Haziran ayında ikinci çocuğunu kucağına alan Turan çifti, çocuklarına Asil Aslan adını vermişti. İkinci kez anne olmanın nasıl bir duygu olduğunu anlatan Aslıhan Turan şu ifadeleri kullandı: “Her şey çok güzel gidiyor ve çok heyecanlıyız. İkinci çocuğun da bambaşka bir şeyi varmış. Eski günlere, Hamza’nın ilk günlerine geri döndük. Normalde hep yanımdalar ama şimdi uyku saatleri. Ben de hemen bir işimi halletmeye geldim.”

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER