Aslıhan Güner'den şok açıklama!

Aslıhan Güner, geçtiğimiz gün kardeşi Neslihan Güner ve yakın arkadaşı Nilay Cafer ile birlikte Zorlu AVM'de objektiflere yakalandı! Yeni projesi 'Uzak Şehrin Masalı' dizisi için sık sık Kars'a giden oyuncudan bomba açıklamalar geldi!

Aslıhan Güner'den şok açıklama!

Yeni dizisinde hayat verdiği 'Umay' karakteri için saçlarının rengini değiştiren oyuncu, mesleği hakkında cesur açıklamalar yaptı.

 Aslıhan Güner ''Yarın sabah Kars'a gidiceğim. Bugün izin günümdü, hem kardeşimle hem de yakın arkadaşımla bir araya gelip hasret giderdik" açıklamasını yaptı.

Yeni dizisinde hayat verdiği 'Umay' karakteri için saçlarının rengini değiştiren oyuncu, "Okuduğum yorumlar ve aldığım geri dönüşler o kadar güzel ki gerçekten bu durum beni çok mutlu ediyor. 'Umay'la birlikte ağlayanlar, onun durumuna üzülenlerin yazdıklarını okuyunca gerçekten ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha görmüş oluyorum" dedi.

''GEREKİRSE SAÇLARIMI KAZITIRIM!''

Daha önce rol aldığı projeler dışında hiç saç rengini değiştirmediğini belirten Güner, "Yıldız karakteri geldi ve bir günde saçlarımı kızıl yaptım. Şimdi de Umay için bu renk oldu. Yarın öbür gün başka bir proje gelir, hiç düşünmeden saçlarımı kazıtabilirim de" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER