Aslı Enver, Murat Boz suskunluğunu bozdu

Aslı Enver, Murat Boz ile ilgili suskunluğunu bozdu. Son günlerde barıştıkları iddia edilen Aslı Enver, “4 aydır iletişimimiz yok” dedi.

Aslı Enver, Murat Boz suskunluğunu bozdu

Güzel oyuncu Aslı Enver, şarkıcı Murat Boz hakkındaki suskunluğunu bozdu. İkili, 4 ay önce evlilik yolunda giden ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. Geçtiğimiz haftalarda barıştıkları iddia edilen Aslı Enver son noktayı koydu. “Murat’la iletişimi 4 ay önce kestik. Hala da iletişimimiz yok” dedi.

“MUTLUYUM…”

Kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan, “Özel hayatımda mutluyum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Murat Boz ile olan ilişkisinde Nedret Boz ve Ali Boz ile de arası gayet iyi olan Aslı Enver, Nedret Boz'un uçakta fenalaşıp hastaneye kaldırılmasıyla ilgili de konuştu. Nedret Boz’un sistit nedeniyle fenalaştığını hatırlatan Aslı Enver, “Sizin aracılığınızla geçmiş olsun diyeyim” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 13:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE