Aslı Enver aşk orucunu bozdu! O delikanlıyla el ele görüntülendi

Kavak Yelleri dizisinde oynadığı Mine Seven karakteriyle başarıya ulaşan Aslı Enver hayranları ünlü ismin kalbini çalan son prensi merak ediyor. Murat Boz'la ayrıldıktan sonra kimselerle görüntü vermeyen Enver bakın kiminle el ele yakalandı?

Aslı Enver aşk orucunu bozdu! O delikanlıyla el ele görüntülendi

Son olarak adı eski mili basketbolcu Kerem Tunçeri ile anılan Aslı Enver, kalbini kime kaptırdı? Uzun süre aşk orucu tutan Aslı Enver, genç bir delikanlıyla el ele görüntülendi.

Murat Boz'la yaşadığı aşk nedeniyle günlerce magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Aslı Enver, bir süredir aşka kapılarını kapatmıştı. Güzel oyuncu kimsenin tanımadığı erkek arkadaşıyla görüntülendi. Erkek arkadaşının Enver'in elini omzuna atması dikkat çekti.

aslı enver aşk delikanlı

Gossippasta'nın görüntülediği Aslı Enver ve gizemli erkek şahsın sevgili olduğu iddia edildi.. Sırtı dönük olan Enver'e eşlik eden kişinin kim olduğu merak konusu oldu.

KEREM TUNÇERİ 'MUTLU BİR İLİŞKİNİN AREFESİNDEYİM" DEMİŞTİ

Aslı Enver ile adı aşk dedikodularına karışan Kerem Tunçeri, ilişki iddialarıyla ilgili "Mutlu bir ilişkinin arefesindeyim" demişti. Tunçeri, "Aslına bakarsanız çok şaşırmadım. Son aylarda sosyal medya üzerinden benden başka isimlere de bu oyunlar kuruldu. Mutlu bir ilişkinin arifesinde olmam dolayısıyla, hazır gündem de oldukça boşken hakkımda bu ifşalar yapıldı. Bazı insanlar mutluluğu kimseye yakıştıramıyor ve buralarda ünlü olmak için fırsatlar yaratıyor." diyerek kafa karıştırmıştı.

aslı enver

"HANIM HANIMCIK BİRİ DEĞİLİM"

Aslı Enver de kendisiyle özdeşleşen imajının aksine ise "Hanım hanımcık biri değilim" diyerek aslında heyacan ve adrenalin sevdiğini şu sözlerle açıklamıştı:

Hanım hanımcık ve içime kapanık olduğumu düşünüyorlar ama hiç alakası yok. Heyecan yaşamayı severim. Siz beni kendi alanımda görün.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 18:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE