Aslı Bekiroğlu’ndan Evliliğe Kırmızı Işık

Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan geçtiğimiz akşam Bebek'te yürürken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bekiroğlu, ilişkisi hakkında konuşurken, ailelerin tanıştığını belirtti.

Aslı Bekiroğlu ve sevgilisi Can Koçkan geçtiğimiz akşam Bebek’te kol kola yürürken kameralara yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, sakatlığının geçtiğini ve yeni projeler için görüşmeler yaptığını dile getirdi.

MENİSKÜS AMELİYATI OLMUŞTU

Vine  fenomeni olarak ünlenen Aslı Bekiroğlu’nun Can Koçkan’la uzun süredir güzel giden bir birlikteliği var. Sık sık magazin gündeminde yer alan çift Bebek’te yürürken kameralara yakalandı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan genç oyuncu, geçtiğimiz sezonlarda  “Benim Tatlı Yalanım” adlı dizide oynarken bacağından bir rahatsızlık geçirmiş ve çekimlere uzun süre koltuk değnekleriyle devam etmişti. Menisküs ameliyatı olan Bekiroğlu, rahatsızlığının geçtiğini dile getirdi.

PROJE BELLİ DEĞİL

İzleyicinin yeni projelerle ekranda görmek istediği Aslı Bekiroğlu, şu an net bir proje olmadığını, görüşmeler yaptığını söyledi ve “Güzel şeyler olacak inşallah” dedi.

AİLELER TANIŞTI

İlişkilerinin çok güzel gittiğini ifade eden genç oyuncu, “Aileler çoktan tanıştı” dedi ve ekledi “Ama daha evlenmiyoruz.”

AİLELER TANIŞTI

Bekiroğlu, muhabirlerin ‘Evlilik teklifi geldi mi’ sorusuna ise, “Hayır gelmedi. Daha onlara var” şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 17:56

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE