Aşkım Kapışmak: Evrim ile nereye gider bilmiyoruz

Davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak, Hatay Medeniyetler Korosu'nu dinlemeye gelenler arasında yer aldı. Konser öncesi Magazin Burada'nın sorularını yanıtlayan Kapışmak özel açıklamalarda bulundu.

Aşkım Kapışmak: Evrim ile nereye gider bilmiyoruz

Hatay Medeniyetler Korosu enfes bir konser ile Hatay medeniyetini tanıttı. Konseri dinlemeye gelenler arasında bulunan davranış bilimleri uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak Magazin Burada muhabiri Esra Aydoğdu'nun sorularını yanıtladı.

Hatay Medeniyetler Korosu'nun etkinliğini çok anlamlı bulduğunu belirten Kapışmak, her şehrin benzeri etkinler yapması gerektiğini savundu.

"Almanya'ya yerleştim"

Seminerleri kapsamında Almanya, Londra ve Türkiye arasında çizeceği zigzaglarda zorlanmamak için Almanya'ya yerleştiğini açıkladı. Türkiye'yi terketmediğini ancak yurt dışından yoğun talep olduğu için böyle bir yer değişikliği ihtiyacı duyduğunu belirtti.

"Evrim ile nereye gider bilmiyoruz"

Evrim Akın ile ilgili aşk iddialarını da yanıtlayan Kapışmak, bir ilişki olduğu iddiasını reddetmedi ve ilginç bir açıklamada bulundu. Aşkım Kapışmak'ın samimi itirafı için röportajımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 20:33
YORUM EKLE