Aşka Geldiler! Sevgilisinin Kalçalarına Dokunduğu Anlar Gündem Oldu

Türk Pop Müziği’nin en önemli kadın seslerinden olan Deniz Seki İş insanı sevgilisi İrfan Özçelik ile tekne tatilinde yakalandı. Birbirleriyle şakalaşan ikiliden Özçelik'in Seki'nin kalçasına dokunduğu anlar dikkat çekti.

Aşka Geldiler! Sevgilisinin Kalçalarına Dokunduğu Anlar Gündem Oldu

İş insanı İrfan Özçelik ile birlikte olan ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin aşkı tam gaz devam ediyor. Aşıklar, çıktıkları Marmaris tatili sonrası soluğu Bodrum Ören'de alan ikili, birbirleriyle şakalaşırken görüntülendi.

AŞK DOLU ANLAR YAŞADILAR

Habertürk'te yer alan habere göre: Gözde aşıklar Marmaris tatilinin ardından Bodrum'a geçti. Ören kıyılarına demirledikleri lüks teknelerinde denizin ve güneşin tadını çıkaran ikili, aşk dolu anlar yaşadı. Sevgiline sarılan Deniz Seki, bir yandan da egzersiz yapmayı ihmal etmedi. Sık sık birbirleriyle şakalaşan ikilinin keyifli halleri objektiflere yansıdı.

deniz seki irfan özçelik

10 KİLO VERDİ

Geçtiğimiz günlerde sahneye çıkan Deniz Seki, son dönemde Şeyda Coşkun ile çalıştığını ve 10 kilo verdiğini söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 08:58

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE