Aşk Karesi Paylaşan Hadise Kendisiyle Çelişti! Paylaşmam Demişti…

Uzun süredir gözlerden uzak aşk yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım çifti, şarkıcının birlikte çekildikleri kareyi paylaşmasıyla ilişkilerini resmen ilan etti. Söz konusu fotoğrafın ardından Hadise’nin aylar önce söylediği ‘sevgilimi sosyal medyada paylaşmam’ sözleri yeniden gündem oldu.

Aşk Karesi Paylaşan Hadise Kendisiyle Çelişti! Paylaşmam Demişti…

Hadise, dün uzun bir süredir gözlerden uzak aşk yaşadığı Kaan Yıldırım ile el ele fotoğrafını paylaştı. Bu karenin altına “Yanımda, sağımda solumda ve ufkumda. Yanında... Yazında, kışında ve tüm baharlarında" notunu düşen şarkıcı, ilişkilerini resmen ilan etti. Kısa sürede büyük ilgi gören fotoğraf, ‘birliktelik nikah masasına taşınıyor’ yorumlarına neden oldu.

‘BEN ÖYLE BİRİ DEĞİLİM…’

Hadise’nin bu paylaşımı, şarkıcının geçtiğimiz Kasım ayında Magazinburada.net kameralarına yaptığı açıklamaları akıllara getirdi. Bir konser sonrası mikrofonlarımıza konuşan ünlü popçu, “Benim sevgilim olduğunda söylediğimi ne zaman gördünüz. Asla sevdiğim kişiyi takip etmeyeceğim… Onu fotoğraflarını paylaşmayacağım… Yapanlar yapıyor… Ama ben öyle biri değilim ifadelerini kullanmıştı.

İşte o röportaj…

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 16:51

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE