Aşk 101'in Kerem'i Kubilay Aka, Alara Bozbey ile görüntülenince panikledi: Kariyerimi zedeliyor!

Aşk 101'in Kerem'i Kubilay Cihangir'de meslektaşı Alara Bozbe yakalandı. "Sadece arkadaşız,yayınlamayın" diyen Aka'ya karşılık Alara'nın tepkisiyle şoke oldu?

Aşk 101'in Kerem'i Kubilay Aka, Alara Bozbey ile görüntülenince panikledi: Kariyerimi zedeliyor!

Geçtiğimiz günlerde "Ben haklı veya haksız özür dilemem. Birine minnet etmeye gerek duymuyorum" çıkışıyla günlerce konuşulan Aşk 101'in Kerem'i Kubilay Aka, önceki gece daha önce adı Ata Demirel ile anılan Alara Bozbey ile görüntülendi.

kubilay aka alara bozbey

Karşısında basın mensuplarını görünce ne yapacağını bilemeyen oyuncu, gazetecilerden ilgiinç bir istekte bulundu. Kariyerinin bu tarz haberlerle zedelendiğini söyleyen Aka, görüntülerin silinmesini talep etti. 

alara bozbey kubilay aka

ALARA BOZBEY'İN TEPKİSİNE SİNİRLENDİ! 

Basın mensuplarını gören Bozbey, hemen ünlü ismin yanından ayrılarak karşı kaldırıma geçti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aka, "Hanımefendi sadece arkadaşım. Mekanda oturduk. Yedik, içtik ve eğlendik" dediği sırada Bozbey'in araya girerek, "Siz şimdi yeni aşk diye verirsiniz. Verin" diyerek kahkaha atmasıyla Kubilay Aka bir şok daha yaşadı.

alara bozbey

"KARİYERİMİ ZEDELİYOR"

Şaşkınlığını gizleyemeyen oyuncu, kız arkadaşına dönerek, "Ya ne alakası var. Biz sadece arkadaşız. Sizden rica ediyorum. Bu görüntüleri yayınlamayın. Bu tarz olaylar benim kariyerimi zedeliyor" diyerek dert yandı. Daha sonra kız arkadaşının gelmesini bekleyen oyuncu, yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra kız arkadaşıyla birlikte oradan ayrıldı.

kubilay aka

YORUM EKLE