Arda Türkmen'in Gizli Tuttuğu Aşkı Ortaya Çıktı

Arda'nın Mutfağı ve Arda ile Omuz Omuza programlarının ünlü şefi Arda Türkmen'in sevgilisi sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler çıktı. Elbirliler, sevgilisi Arda Türkmen’in doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

Arda Türkmen'in Gizli Tuttuğu Aşkı Ortaya Çıktı

Kanal D ekranlarında yaptığı yemeklerle herkesi kendisine hayran bırakan Arda Türkmen, büyük bir hayran kitlesine sahip oldu ve yaptığı yemeklerle sosyal medyada binlerce takipçi sahibi oldu.45 yaşındaki Arda Türkmen son olarak ise yaptığı yemeklerden ziyade özel hayatıyla gündeme geldi. Türkmen, yeni bir aşka yelken açtı.

Bu aşk, Instagram'da yayımlanan fotoğraflarla ifşa oldu. Arda Türkmen, bir süredir 30 yaşındaki fenomen Melodi Erbirliler ile aşk yaşıyor.Güzellik Blogger'i olarak son dönemlerde sosyal medya üzerinden hayran kitlesi çığ gibi büyüyen Melodi Elbirliler, gizlilik yemini ünlü şefin doğum gününde bozuldu. Genç fenomen sevgilisine sosyal medyadan jest yapmayı ihmal etmedi.

“İYİ Kİ DOĞDUN”


Melodi Elbirliler sevgilisi Arda Türkmen’in doğum günü için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Güzel fenomen sevgilisiyle çekilen bir fotoğrafı paylaşarak altına “İyi ki doğdun” notunu düştü. Melodi Elbirliler’in bu paylaşımına yakın arkadaşı Mert Vidinli’den “beklenen kare” yorumu geldi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 15:48

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE