Arda Turan Özel Yapım Aracıyla İlk Kez Görüldü! Fiyatı Dudak Uçuklattı

Sezon başında Galatasaray'a geri dönen Arda Turan, geçtiğimiz akşam Etiler'de görüldü. Turan, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Arda Turan Özel Yapım Aracıyla İlk Kez Görüldü! Fiyatı Dudak Uçuklattı

Milli futbolcu Arda Turan, önceki akşam Etiler'deki bir mekândan çıkarken objektiflere yansıdı. Lüks araç sevgisi ile gündeme gelen Turan, 10 milyonluk özel yapım aracı ile ilk kez görüldü.

arda

“HER ŞEY YOLUNDA”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Arda Turan gazetecilere, "Avukatım ile birlikte ticari işlerim ile ilgili bir toplantı yaptık. Her şey yolunda" açıklamasını yaptı.

arda

Öte yandan 2018 yılında nikah masasına oturan Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan çifti geçtiğimiz aylarda ikinci çocukları Asil Aslan’ı da kucağına almıştı.
Aslıhan Doğan Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda oğlu Hamza Arda’nın suşi yerken çekilen anlarını takipçileriyle paylaştı. Büyük bir keyifle suşi yediği görülen Hamza Arda, annesi tarafından babası Arda Turan’a benzetildi. Arda Turan ise, eşinin yaptığı paylaşımı kendi hesabında da yayınladı.

arda

Esprili kimliğiyle de sıkça dikkat çeken Arda Turan yaptığı paylaşımla herkesi güldürdü. Oğlu Hamza Arda’nın iştahla suşi yediği anları “Ben Bayrampaşa’da hep suşi yerdim” sözleriyle paylaştı.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE