Arda Turan İkinci Kez Baba Oldu! İşte Çocuklarının İsmi...

Hamza Arda isminde bir çocukları bulunan Arda Turan ile Aslıhan Doğan çiftinin, Asil Asan isimli bir erkek çocukları daha dünyaya geldi. Müjdeyi Arda Turan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Arda Turan İkinci Kez Baba Oldu! İşte Çocuklarının İsmi...

Arda Turan ile Aslıhan Doğan çiftinin Asil Asan Turan adında yeni erkek çocukları dünyaya geldi.

MUTLULUK İÇERİSİNDEYİZ

Mutlu haberi Instagram’dan yaptığı paylaşımla duyuran Arda Turan, "Dünyanın en ülkemizin geçtiği bu zor günlerde sağlıkla doğan oğlumuza kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

SOSYAL MESAFE RİCASINDA BULUNDU

Takipçilerinden bir ricada bulunan Arda Turan, şu ifadeleri kullandı: “Her özel günümüzde mutlaka yanımızda olan sizlerden bu süreç için tek ricamız, doğum sonrasında öncelikle sizlerin sağlığı ve ardından hijyen kurallarının verimli şekilde uygulanabilmesi adına Asil Aslan Turan ile tanışmanızın sağlıklı günlerde olmasıdır. Dualarınızın ve sevginizin bizim yanımızda olacağına sonsuz inancımız ile sağlıklı günlerde kavuşmayı diliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın ilk çocuğu Hamza Arda, 25 Ekim 2018 yılında İstanbul’da dünyaya gelmişti.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE