Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Barıştı mı?

Çukur'un yıldızı Aras Bulut İynemli ile Bige Önal, 6 yıllık birlikteliklerini geçtiğimiz ay noktalamıştı. Aras Bulut İynemli ile Bige Önal barıştı mı?

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal Barıştı mı?

Son zamanların en başarılı oyuncularından olarak gösterilen Aras Bulut, Çukur dizinde sergilediği performans pek çok kesimin gönlüne taht kurmuştu. 

aras bulut iynemli

Genellikle özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı seven Aras Bulut İynemli 6 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Bige Önal ile birlikteydi. Fakat çok kısa bir süre önce çift karşılıklı olarak bu ilişkiyi noktalama kararı almıştı.

aras bulut iynemli bige önal

Aradan çok uzun bir zaman geçmeden, Aras Bulut İynemli'nin herkesin tanıdığı bir isimle yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.. Hayranlarının da birbirlerine çok yakıştırdığı o isim Çukurun Efsun'u Damla Sönmez idi. İddialar bir adım daha öteye taşınmış, Aras ile Damla'nın tatile çıktıkları ileri sürülmüştü.

efsun yamaç

Damla Sönmez'in Instagram hesabında yaptığı paylaşımda bir bulutun kendisini öpmesi ise akılları epey karıştırmıştı. Dedikodular devam ederken Aras Bulut İynemli'nin menajerlik ajansı haberleri yalanladı. Damla Sözmez'in menajerlik ajansı da benzer bir hamlede bulunmuş iddiaların doğru olmadığını söylemişti. 

aras bulut yalanlama

Olayların seyrini değiştirecek başka bir iddia ortaya atıldı. Dün 31 yaşına basan Aras Bulut İynemli, yeni yaşına ayrıldığı Bige Önal'la girdi. Konuşulanlara göre ayrılığa fazla dayanamayan ikili, geçtiğimiz hafta mesajlaşmaya başladı. Aras Bulut İynemli, Önal'dan gelen doğum günü mesajına kayıtsız kalamadı. İkili, ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdi.

bige önal aras bulut

Çift, tatil için Çanakkale'nin yolunu tuttu. Asos yakınlarında bir taş ev kiralayan sevgililer, hem barışmalarını hem de İynemli'nin yeni yaşını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 09:05

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE