Antep gecekondularından bir rap starlığına!

Yapımcı Erol Köse Antep gecekondularından bir rap yıldızı ortaya çıkardı. Antep'te keşfedip İstanbul'a getirdiği 'Asi' olarak bilinen Rapçi yaptığı Baba Sözüm Var  parçasıyla bir anda müzik listelerine girmeyi başardı.

Antep gecekondularından bir rap starlığına!

Antep gecekondularından bir rap starlığına!

 Yapımcı Erol Köse keşfettiği rapçi için Polat Yağcı'nın yapım firması Poll Production ile işbirliği yaptı. Polat Yağcı ekibinden Ceyhun Çelikten'i de dahil ederek 'Asi' diye bilinen Rapçi İle 'Baba sözüm var' parçasını çıkardı. Parça reyting rekorları kıran dizisi Çukur'da fon müziği oldu ve bir anda YouTube'da trend videolar  listesine girdi.

 Erol Köse, ASİ'nin Etilerde oturup rap yapan ABD özentisi marka düşkünü rapçilerden olmadığını belirterek şu sözleri söyledi:

''Bu çocuk, ASİ gettodan geliyor. Yıllardır Gaziantep gecekondularında sihirli isyankar sözlerini rap'a dönüştüren biri. Etilerde oturup rap yapan ABD özentisi marka düşkünü rapçilerden değil, gerçek bır sokak adamı, fakirlikle boğuşurken yazdıklarını yaşamış. Yanına da işbirliği yaptığım sayın Polat Yağcı kardeşimin ekibinden CEYHUN ÇELİKTEN katıldı. Söz beste aranjeyle müthiş destek verdi ve  ikili feat oluştu.  ÇUKUR çok beğendi tam 6 dakika çaldı. Bu bir ilktir. Trendlerde zirveye çıktı. Gençler gerçek, yaşamış rapçileri seviyor. Biz de destek veriyoruz, bu konuda Polat Yağcı tüm gücünü ortaya koydu, hakkını teslim etmeliyim. Onsuz başaramazdım.Yakında yeni sürprizler yolda.'' 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 12:50

Ecem Köksal

YORUM EKLE