Almeda Abazi Gelen Yorum Karşısında Şok Oldu: ‘Bu Gece Senin İçin…’

2017 yılında hayatını Tolgahan Sayışman ile birleştiren Almeda Abazi, sosyal medya hesabından gelen bir yorum karşısında şok oldu. Ne diyeceğini bilemeyen Abazi, “Senin için bu gece dua edeceğim” ifadelerini kullanmakla yetindi.

Almeda Abazi Gelen Yorum Karşısında Şok Oldu: ‘Bu Gece Senin İçin…’

1 milyon 700 bin TL’ye aldıkları son model ciple gündeme gelen Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi çifti, bir sosyal medya kullanıcısının bedduası ile şok oldu. Almeda Abazi, “Tez zamanda kaza geçirip ölmeniz dileğiyle...” yorumunda bulunan kişiye ne diyeceğini bilemedi.

“SENİN İÇİN DUA EDECEĞİM…”

Gelen yoruma kayıtsız kalamayan Abazi, “Allah yardımcın olsun yazık sana güzel kardeşim, senin için bu gece dua edeceğim” ifadelerini kullandı. O yorumu yapan kullanıcıya ise tepki yağdı.

Oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, Şubat 2017'de Los Angeles'ta dünyaevine girmişti. Çift, Mayıs 2019’da da ilk oğulları Efehan’ı kucaklarına almıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 13:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE