Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan ‘Kız Çocuk’ İtirafı!

Birlikte oynadıkları Dostlar Mahallesi dizisinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Alişan ve Buse Varol 2018’in mayısında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen mutlu çift ikinci kez anne-baba olma heyecanı yaşıyor. Kız çocuk annesi olmaya hazırlanan Buse Varol, ikinci hamileliği ile flaş bir itirafta bulundu.

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan ‘Kız Çocuk’ İtirafı!

6 Mayıs 2018 tarihinde nikah masasına oturarak ilişkilerini evlilikle taçlandıran Alişan ile Buse Varol çifti geçtiğimiz yıl ilk çocukları Burak’ı kucaklarına almıştı.

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan ‘Kız Çocuk’ İtirafı!

Sosyal medya hesabından ailesiyle ilgili yaptığı paylaşımlarla sık sık dikkat çeken Varol, ikinci kez anne olmak için gün saymaya başladı.
21 haftalık hamile olan Varol, bu sefer de kız bebeği heyecanı yaşıyor. Halk arasında ‘kız bebek güzelliği alıyor’ sözüne atıfta bulunan Buse Varol, her gün burnunun şiştiğini itiraf etti.

Alişan’ın Eşi Buse Varol’dan ‘Kız Çocuk’ İtirafı!

Instagram hesabını aktif olarak kullana güzel oyuncu, hamilelik süreciyle ilgili paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor.

Oğlu Burak’la fotoğrafını paylaşan Varol fotoğrafın açıklamasına “Burak'ın poz ver deyince ilk hareketi bu. Bana bakmayın hiç, kız çocuğu güzelliği alır diyorlardı, doğruymuş. Burnum her sabah düzenli olarak şişiyor. 21. Hafta” notunu düştü.

Güzel oyuncunun yaptığı paylaşıma kısa sürede yorum ve beğeni alırken, birçok ünlü isim de fotoğrafa nazar boncuğu emojisiyle yorum yaptı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 08:57

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE