Alişan ve Demet Akalın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Alişan, yeni programa başladığı Demet Akalın ve Okan Kurt’la Ulus’ta akşam yemeğinde buluştu. Yaklaşık 3 saat süren yemeğin ardından kameralara yansıyan sanatçı, ikinci çocuğu için isim düşündüklerini söyledi.

Alişan ve Demet Akalın Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

Sanatçı Alişan, yakın arkadaşı Demet Akalın ile Ulus’ta bir restoranda akşam yemeğinde buluştu. Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un da eşlik ettiği yemeğin yaklaşık 3 saat sürdüğü öğrenildi. İkinci çocuğu için gün sayan ve çocuğunun kız olduğunu geçtiğimiz günlerde öğrenen Alişan "Bu aralar kızımız için isim düşünüyoruz. Plakaya göre isim seçeceğiz. A ve B plakamız var ama seri bozulacak gibi duruyor” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Haziran ayında Manisa’da trafik kazası geçirerek ölümden dönen Alişan “Sipariş verdiğimiz arabalar kısmet olursa Eylül’de bize ulaşacak” diye konuştu.


Geçtiğimiz günlerde kızı Hira’yı devlet okuluna göndereceğini söyleyen Demet Akalın, mekan çıkışında muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Akalın, muhabirlerin devlet okulu sorusunu sorması üzerine “Zaten söyleyeceğimi söyledim, daha ne diyeyim?”diyerek kararlı olduğunu gösterdi.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 08:54

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE