Alişan merhum kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızları ile birlikte alışverişe çıktı!

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti. Alişan bu vefatın ardından kardeşinin kızlarını sahiplenmişti.

Alişan merhum kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızları ile birlikte alışverişe çıktı!

Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay yoğun bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Tektaş, 21 Temmuz'da Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

ALİŞAN VEFAT EDEN KARDEŞİ SELÇUK TEKTAŞ'IN MEZARI BAŞINDA HER GÜN DUA EDİYOR

"2 ÇOCUĞUM 2 YEĞENİM VARDI ŞİMDİ 4 ÇOCUĞUM OLDU"

Bir an olsun yanından ayırmadığı kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, cenaze sonrası sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı ve şu notu düşmüştü: 

 Ağabeyim bizi öksüz bıraktın gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın, her şeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım? 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu; Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum ağabeyim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum, Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah...

Alişan merhum kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızları ile birlikte alışverişe çıktı!,

ELLERİNİ HİÇ BIRAKMADI!

Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan yeğenlerini kendi kızı gibi görmüştü. Kardeş acısını bir nebze olsun dindiren Alişan yeğenleriyle alışverişe çıktı. Yaklaşık 2 bin TL'lik alışveriş yapan Alişan, kızları gibi gördüğü yeğenlerine elektrikli scooter aldı.

ALİŞAN, KARDEŞİ SELÇUK TEKTAŞ'IN KIZI EYŞAN ve BABASI MEHMET TEKTAŞ İLE BUGÜN DE MEZARLIKTA DUA ETTİ

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 19:00

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE