Alişan Kazadan Sonra Temkinli: 'Bütün Aileme Aynı Araçtan Aldım'

Lüks aracıyla takla atan ve şans eseri yara almadan kurtulan Alişan ve ailesi yeni araçlarına kavuşmak için gün sayıyor.

Alişan Kazadan Sonra Temkinli: 'Bütün Aileme Aynı Araçtan Aldım'

Geçtiğimiz aylarda feci bir trafik kazasından kıl payı kurtulan Alişan ve ailesi, önceki akşam Arnavutköy'de objektiflere yansıdı. Alişan, lüks aracının kaza sonrasınde perte çıkması üzerine yeni bir araç arayışına girmişti. 

VOLVO MU ALACAK?

Sağlamlığı ile bilinen Volvo marka bir aracı test aşamasında olduğunu belirten Alişan, "Buse ile en sağlam araba hangisi araştırmasını yaptık, sağ olsunlar yardımcı oldular. Birkaç gün test aşamasında olacağım, kısmet olursa alacağız" demişti.

Alişan, yeni alacakları araba ile ilgili konuştu.

alişan

"TÜM AİLEME AYNI ARABADAN ALDIM"

Alişan, konuyla ilgili, "Tüm aileme aynı arabadan aldım. Buse'ye, kendime ve kardeşime aldım. Allah nasip ederse eylülde gelecek" ifadelerini kullandı.

alişan

"HER GÜN DAHA DA GÜZELLEŞİYOR"

İkinci kez baba olmaya hazırlanan sanatçı, bebeğin cinsiyetiyle ilgili, "Vallahi benim içinden kız diye geçiyor ancak Allah bilir. 'Kız çocuk anneyi çirkinleştirir' derler ancak Buse, her gün daha da güzel oluyor" ifadelerini kullandı. Ufak bir tatil yaptıklarını ve bayramda sahne almayacağını belirten Alişan, "Malum hiç bir yerde sahne yok, önümüzdeki bayramlara bakacağız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 11:43

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE