Alişan kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarı başından ayrılmıyor

Koronavirüs sebebiyle kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan'ın acısı dinmiyor. Sık sık Tektaş'ın kabrini ziyaret eden Alişan, kardeşini yalnız bırakmıyor.

Alişan kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarı başından ayrılmıyor

Alişan, 21 Temmuz'da hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ı mezarında ziyaret etti. Instagram'dan duygusal paylaşım yapan Alişan, "Hayırlı Cumalar, herkese Allah'tan şifalar diliyorum" dedi. 

alişan

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 21 Temmuz'da hayatını kaybetmişti. O günden bu yana kardeşinin çocuklarına da sahip çıkan Alişan, vaktinin çoğunu yeğenlerine ayırıyor. 

alişan yeğenleri

"HEP KALBİMDE KALACAKSIN"

Alişan, kardeşine olan özlemini sosyal medayda sayfasında şu sözlerle dile getirmişti:

Sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız.

SELÇUK TEKTAŞ

"BİR YERDEN BAŞLAYACAĞIM AMA..."

Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE