Alişan: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik, dünya boş!

Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay yoğun bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Tektaş'ın ardından Alişan kardeşinin acısını halen yüreğinde yaşıyor...

Alişan: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik, dünya boş!

Kardeşi Selçuk Tektaş kaybettikten sonra içine kapanan Alişan ara verdiği konserlerine tekrar başladı. Ünlü türkücü zaman zaman gözyaşlarına engel olamadı.

"2 ÇOCUĞUM 2 YEĞENİM VARDI ŞİMDİ 4 ÇOCUĞUM OLDU"

Bir an olsun yanından ayırmadığı kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, cenaze sonrası sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı ve şu notu düşmüştü: 

Ağabeyim bizi öksüz bıraktın gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın, her şeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım? 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu; Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum ağabeyim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum, Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah...

 Alişan: Kaderin bize ne yazdığından habersizdik, dünya boş!

"SİZİN İÇİN PLAN YAPAN BİR DE YARADAN VAR"

Kardeşini vefatından günler sonra sosyal medyaya geri dönen Alişan, Selçuk Tektaş'ın kızlarıyla bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

Bu fotoğrafı çektiğimizde hepimiz mutluyduk. Kaderin bize ne yazdığından habersizdik. Tatil planlarımız vardı, alınmış işler vardı, programlar vardı, gelecekle ilgili planlarımız vardı. Ama hiçbiri olmadı. Olamadı…Diyeceğim o ki, tabii ki plansız, programsız yaşanmaz yapacağız yapmaya devam edeceğiz ama sizin için plan yapan bir de Yaradan var, onu hiç aklınızdan çıkarmayın. Bugüne kadar kardeşim için dua eden, başsağlığı dileyen herkese buradan teşekkür ederim. Allah’ımdan bu covid belasının hayatımızdan bir an önce çıkmasını diliyorum. Kimse annesiz, babasız, evlatsız, kardeşsiz kalmasın inşallah. Kaybettiğimiz bütün hastalarımıza Allah’tan rahmet, şu anda hastanelerde bu beladan kurtulmak için şifa bekleyen herkese de acil şifalar diliyorum. Birisine dua edecekseniz lütfen sağlığı için dua edin. Gerisi boş, dünya boş.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 18:27
YORUM EKLE