Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatı sanat camiasını yasa boğdu

Selçuk Tektaş'ın yaşamını yitirmesi sanat dünyasını yasa boğdu. Alişan'ın yakın dostları Tektaş'ın ardından taziye mesajları yayınladı.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatı sanat camiasını yasa boğdu

. Sanatçı Alişan’ın 4 haftadır yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören ve bir süre önce entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Alişan'ın dostları sosyal medya hesaplarından ünlü şarkıcıya başsağlığı dilediler.  İşte o mesajlardan bazıları.. 

Alişan'ın yakın dostu ve bu süreçte yalnız bırakmayan Demet Akalın Instagram üzerinden baş sağlığı da diledi. Ece Erken de yakın dostunu unutmadı. 

Bir dönem aralarında su sızmayan Özcan Deniz de hikayesinde Selçuk Tektaş'ım fotoğrafını paylaştı 

Celil Nalçakan da "Ne denir ki; 'Ne dense boş' tan başka? Sana huzur, sevenlerine sabır dilerim. Mekânın cennet olsun kardeşim" yazdı. 

İşte diğer sanatçlılar tarafından yapılan paylaşımlar.... 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus emre
Yunus emre - 1 hafta Önce

Allahım çok gençtin kardeşim rabbim seni çok sevmiş mekanın cennet olsun rabbim peygamber efendimize komşu eylesin Allahim ailesine eşine çocuklarına eyüp sultan sabrı versin Allahım tanımıyorum ama yüzünden belli olur ya o temiz kalbinin olduğu 2 gündür çok ağlıyorum ama rabbim ne isterse onu yaşiyoruz isyan etmek ne haddimize büyük sabir ver Allahım ailesine