Alişan'ın Eşi Buse Varol'dan Olay Paylaşım! Şevval Şahin'e Gönderme Yaptı

Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğlu Burak'ın İstiklal Marşı’nı söylediği anları takipçileriyle paylaştı. Varol’un paylaşımı, akıllara İstiklal Marşı'nı okumayan Şevval Şahin'i getirdi.

Alişan'ın Eşi Buse Varol'dan Olay Paylaşım! Şevval Şahin'e Gönderme Yaptı

2018 senesinde Alişan ile nikah masasına oturan Buse Varol, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Varol, katıldığı programda İstiklal Marşı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile alakalı sorulara cevap vermek istemeyen Şevval Şahin'e gönderme yaptı.

BUSE

ŞEVVAL ŞAHİN'E GÖNDERME YAPTI

1 buçuk yaşındaki oğlu Burak'a İstiklal Marşı'nı okutmaya çalışan Buse Varol'un paylaşımı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

NE OLMUŞTU?

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN Türk'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programında sorular karşısında zor anlar yaşayarak stüdyoyu terk etmek istemişti. Programda İstiklal Marşı ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hakkındaki soruları cevapsız bırakan Şahin'e destek mesajlarının yanı sıra tepkiler de gelmeye başlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 09:00

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE