Alişan'ın eşi Buse Varol'dan kayınvalide paylaşımı: Babaannemiz gelmiş

Oğlu Selçuk Tektaş'ın acısını yaşayan Alişan'ın annesi Suzan Tektaş, teselliyi torunlarında buldu.

Alişan'ın eşi Buse Varol'dan kayınvalide paylaşımı: Babaannemiz gelmiş

Şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan 38 yaşındakiSelçuk Tektaş, koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay yoğun bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitiren Tektaş, 21 Temmuz Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan ve eşi Buse Varol, zor günler geçiriyor. Şimdilerde toparlanmaya çalışan Tektaş Ailesi'nden güzel oyuncu, kayınvalidesi Suzan Tektaş ile oğlunun fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Kardeşinin acısıyla yıkılan Alişan'ın ailesi de zor günler geçiyor. Uzun bir süre sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya başlayan Buse Varol, son olarak kayınvalidesi ve oğlunun fotoğrafını yayınladı.

"BABAANNEMİZ GELMİŞ" 

Evlat acısıyla yıkılan Suzan Yenilmez Tektaş'ı torunu Burak ile fotoğraflayan Buse Varol, annesi güzel oyuncu, paylaşımına; "Babaannemiz gelmiş" notunu düştü. Varol, Instagram'ın hikayeler bölümünden yayınladığı poza kalp emojisi koymayı da ihmal etmedi.

SUZAN TEKTAŞ

Öte yandan zaman zaman acısını sosyal medya hesabından dile getiren Alişan, annesi ve kardeşiyle olan bir pozunu paylaşmış ve annesine seslenmişti. Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Belki de bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı. Biliyorum ne sen ne babam artık hiç böyle gülemeyeceğiz dolu dolu. Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz. Böyle siyah beyaz kaldık. Ben nasıl Selçuk için çocuklarım için yaşıyorsam siz de bizim için ayakta kalın olur mu ?Hepimizin size ihtiyacı var. Ne mutlu size, ne mutlu bize ki, arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve her gün yaptığı bir iyilikle dua alan, cennetlik bir evlat yetiştirmişsiniz. Allah sizden razı olsun annem, babam."

 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE