Alişan'ın aylar sonra ilk kez yüzü güldü!

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren 45 yaşındaki şarkıcı, bulduğu her fırsatta mezarını ziyaret ettiği Selçuk Tektaş'ın yokluğuna alışamıyor.

Alişan'ın aylar sonra ilk kez yüzü güldü!

Selçuk Tektaş koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay yoğun bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Tektaş, 21 Temmuz'da Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Feriköy Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

Alişan'ın aylar sonra ilk kez yüzü güldü!

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMAMIŞTI!

Kardeşi Selçuk Tektaş kaybettikten sonra içine kapanan Alişan ara verdiği konserlerine tekrar başladı. Ünlü türkücü zaman zaman gözyaşlarına engel olamadı.

"2 ÇOCUĞUM 2 YEĞENİM VARDI ŞİMDİ 4 ÇOCUĞUM OLDU"

Bir an olsun yanından ayırmadığı kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, cenaze sonrası sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı ve şu notu düşmüştü: 

Ağabeyim bizi öksüz bıraktın gittin... Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın, her şeyimdin... Ben şimdi sensiz ne yapacağım? 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu; Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'm bana emanet. Seni çok seviyorum ağabeyim... Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum, Allah'ım mekanını cennet eylesin inşallah...

Alişan'ın aylar sonra ilk kez yüzü güldü!

AYLAR SONRA İLK KEZ YÜZÜ GÜLDÜ!

Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını artık benim kızlarım diye duyurmuştu. Amcalarının kanatları altında poz veren çocuklar ve Alişan'ın yüzü uzun zaman sonra ilk kez güldü...

ALİŞAN, KARDEŞİ SELÇUK TEKTAŞ'IN KIZI EYŞAN ve BABASI MEHMET TEKTAŞ İLE BUGÜN DE MEZARLIKTA DUA ETTİ

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE