Alişan ile Buse Varol Çiftinden Romantik Kutlama

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Alişan ile Buse Varol, sosyal medya hesaplarından oldukça romantik bir paylaşım yaptı. İkinci çocuğuna hamile olan Buse Varol yaptığı paylaşıma, “Bu üç seneye iki çocuk sığdırdık. Sen hayatımda tanıdığım en mükemmel kalpsin” notunu düştü.

Alişan ile Buse Varol Çiftinden Romantik Kutlama

Magazin dünyasının örnek çifti Alişan ile Buse Varol’dan romantik bir paylaşım geldi. 6 Mayıs 2018’de dünya evine giren çift, oğulları Burak’ın ardından ikinci kez anne-baba olmak için gün saymaya başladı. İkinci çocuklarının kız olacağını açıklayan çift, Instagram hesaplarından birlikteliklerinin dördüncü yılını kutladı.

"DÖRT KİŞİ OLACAĞIZ"
Alişan, eşi Buse Varol ile çekildiği fotoğrafını şu romantik sözlerle paylaştı.
"İlk fotoğraflarımızdan biri... Bugün dördüncü yılımızın ilk günü ve rüya gibi geçen üç yıl... Sevgiyle, aşkla, saygıyla... Dördüncü yılımızda Allah'ın izniyle dört kişi olacağız. Seni çok seviyorum aşkım. Dünyanın en güzel annesi, teşekkür ederim."

Buse Varol ise Alişan ile çekildiği fotoğrafa "Seninle 3. Yılımız bitti, 4 e giriyoruz ???? Zaman nasıl geçti hiç anlamadim.. Bu 3 seneye 2 çocuk sığdırdık???????????? Sen hayatımda tanıdığım en mükemmel kalpsin❤️ Seni çok seviyorum kocacım, iyiki sen... Ellerimiz hiç ayrılmasın????????" notunu düştü.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE