Alişan'dan duygusal paylaşım! Kardeşi Selçuk Tektaş'ın acısını atlatamadı...

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan'ın acısı sürüyor. Sosyal medya hesabından yeni bir fotoğraf paylaşan ünlü şarkıcı annesi ve kardeşinin yer aldığı kareye 'Ben nasıl Selçuk için, çocuklarım için yaşıyorsam siz de bizim için ayakta kalın olur mu?' mesajını düştü. Alişan'ın o paylaşımı herkesi duygulandırdı.

Alişan'dan duygusal paylaşım! Kardeşi Selçuk Tektaş'ın acısını atlatamadı...

Alişan kardeşi Selçuk Tektaşkoronavirüs nedeniyle toprağa vermişti. 

<blockquote class=

" class="detayFoto" src="https://www.magazinburada.net/images/upload/6152a9d24e3fe016bc0685d5.jpg" style="height: 684px; width: 700px;" />

21 Temmuz'dan bu yana kardeşinin yokluğuna bir türlü alışamayan Alişan, sosyal medyadan kardeşini andı anne ve babasına destek verdi.

Alişan'dan duygusal paylaşım! Kardeşi Selçuk Tektaş'ın acısını atlatamadı...

"BÖYLE SİYAH BEYAZ KALDIK"

Sık sık kardeşinin mezarını ziyaret eden şarkıcı duygulandıran bir paylaşımda bulundu.Sosyal medya hesabından annesi ve kardeşi Selçuk Tektaş'ın da yer aldığı bir kareyi yayınlayan Alişan altına; 'Belki de bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı. Biliyorum ne sen, ne babam artık hiç böyle gülemeyeceğiz dolu dolu. Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz. Böyle siyah beyaz kaldık. Ben nasıl Selçuk için çocuklarım için yaşıyorsam siz de bizim için ayakta kalın olur mu? Hepimizin size ihtiyacı var. Ne mutlu size, ne mutlu bize ki, arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve her gün yaptığı bir iyilikle dua alan, cennetlik bir evlat yetiştirmişsiniz. Allah sizden razı olsun annem, babam.' mesajını düştü.

Ünlü Şarkıcıya dostlarından destek mesajları geldi.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 13:22

Başak Yıldız

YORUM EKLE