Alişan arada kaldı! Suzan Tektaş gelinini affetmedi

Evliliklerinde kriz yaşayan ve boşanacakları haberleriyle gündemden düşmeyen Alişan-Buse Varol çifti hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İkili aralarındaki buzları eritse de Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın, gelinine hala kızgın olduğu öne sürüldü.

Alişan arada kaldı! Suzan Tektaş gelinini affetmedi

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak'ı, 2021'de de kızı Eliz'i kucağına alan şarkıcı Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz 2021'de koronavirüs sebebiyle kaybetmişti.

45 yaşındaki Alişan aynı zamanda menajeri de olan kardeşi Selçuk'un ölümünün sonra toparlanmakta zorlandı. Bu durum eşi Buse Varol'u da etkilemeye başlayınca ikilinin evliliklerinde kriz çıkmıştı.

DOĞUM GÜNÜ KRİZİ

6 Şubat'ta kızları Eliz'in birinci yaş gününü ayrı ayrı kutlayan Alişan-Buse Varol çiftinin doğum günü paylaşımları kafaları karıştırmış ve ikilinin boşanma aşamasında olduğu ileri sürülmüştü.

Alişan arada kaldı! Suzan Tektaş gelinini affetmedi

Alişan ise kızı Eliz için annesinin evinde pasta kesmişti. Kutlamada babaanne Suzan Tektaş, dede Mehmet Tektaş, Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş, kızları Ceylan ve Eyşan hazır bulunmuştu.

"DAVET EDİLMEDİM"

Alişan'ın paylaştığı aile fotoğraflarında Buse Varol'un olmaması da dikkat çekmişti. Buse Varol da yaptığı açıklamayla "Eve davet edilmedim" demişti. Tüm bunların ardından ayrılık kararı aldıkları konuşulan ikilinin, yasal işlemleri başlattığı da iddia edilmişti.

EŞİ VE ANNESİ ARASINDA KALDI

İki çocuklu mutlu evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda aralarındaki krizi aşmış ve boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Posta'nın haberine göre; Alişan'ın annesi Suzan Tektaş, gelini Buse Varol'a bu süreçteki tavırlarından dolayı hala kızgın.

Hatta Tektaş'ın gelinini affetmediği ve araya mesafe koyduğu iddia edildi. Alişan şimdi de annesi ile eşinin arasındaki buzları eritmeye çalışıyor.

"BİZİ BİZE BIRAKIN"

Evliliklerindeki krizi aşan Alişan ile Buse Varol, geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinde el ele görüntülenmişti. Varol muhabirlerin soruları karşısında sessiz kalırken, Alişan, 'Bizi bize bırakın, biz hallederiz' demiştik, hallettik! Uzun zaman olmuştu dışarı çıkmayalı, bir nefes alalım dedik' sözleriyle sorunları aştıklarını duyurmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER