Alina Boz'un annesi 'Olga' güzelliğiyle görenleri büyüledi!

Ünlü oyuncu Alina Boz'un annesi Olga Boz, güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Alina Boz'un annesi 'Olga' güzelliğiyle görenleri büyüledi!

Aşk 101 dizisinde yer alan güzel ve genç oyuncu Alina Boz, uzun süredir Mithat Can Özer'le aşk yaşıyor. Özer'le mutlu bir ilişkisi olan ve birçok projede rol alan Boz, Paramparça dizisinde boy göstermişti. Son olarak Alp Navruz'la Elimi Bırakma dizisinde ve ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı'da oynayan Boz, annesinin güzelliğiyle gündeme geldi.

MİTHAT CAN ÖZER

Alina Boz, Rusya'dan İstanbul'a taşındığı zamanlarda dil bilmediği için büyük sorunlar yaşadığını, çocukların kendisiyle dalga geçtiğini anlatmıştı.

ALİ BOZUN ANNESİ RUS

Alina Boz, adını annesi Olga Boz'un koyduğunu belirterek, ''Aslında Arina koymayı düşünmüş. Puşkin’in dadısının adı Arina’ymış. Sonra Alina’ya karar vermişler. Rusya’da çok yaygın bir isim zaten. Türkçe’deki anlamı ise yazın en güzel gecesiymiş.'' ifadelerini kullanmıştı.

ALİNA BOZ OYUNCU

ALİNA BOZ'UN ANNESİ OLGA'NIN GÜZELLİĞİ MEST ETTİ!

Annesini görenler şaşkınlığını gizleyemezken, güzelliğiyle oyuncunun takipçilerinden tam not aldı.

OLGA BOZ KİM

‘’ABLA KARDEŞ GİBİLER’’

Rus bir annenin kızı olarak dünyaya gelen Boz'un güzelliğini annesinden aldığına yönelik yorumlar yapıldı. Alina Boz'un Rus annesi Olga Boz ile fotoğraflarına "Abla kardeş gibiler", "Güzelliğini annesinden almış" yorumları yağıyor...

OLGA BOZ

Barış Manço Kültür Merkezi'nde 7 yıl eğitim alan Boz, genç kız olduğunda güzelliğiyle yapımcıların ilgisini çekti ve Boz'a şöhret kapıları açıldı. Alina Boz, şimdilerde Türkiye'nin en çok beğenilen kadın oyuncuları arasında yer alıyor.

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE