Ali Erkazan yıllar sonra itiraf etti: Levent Ülgen'i affetmeyeceğim

Usta oyuncu Ali Erkazan katıldığı bir magazin programında şoke eden açıklamalarda bulundu. Yer aldığı projelerle adından söz ettiren oyuncu ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in nankörlük ettiğini söyledi. İşte detaylar...

Ali Erkazan yıllar sonra itiraf etti: Levent Ülgen'i affetmeyeceğim

Usta oyuncu Ali Erkazan eski rol arkadaşı Levent Ülgen hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ali Erkazan yıllar sonra itiraf etti: Levent Ülgen'i affetmeyeceğim

'En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in nankörlük ettiğini söyledi. ‘Onu diziye ben aldırdım’ diyen Erkazan, şu ifadeleri kullandı:

Nankörlüğünden ötürü, beni satmasından dolayı hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir zaman karşı karşıya getiremez…

‘En Son Babalar Duyar’ dizisi vardı. Onu diziye aldırdım, ben önerdim. Parasını da şartlarını da ben konuştum. Çünkü teklifi ben yaptım! Kendisini Ankara Sanat Tiyatrosu’ndan tanırım, aynı düşünceleri paylaşan insanlardık. Bir tesadüf karşılaşma sonucu proje dahil oldu.

‘En Son Babalar Duyar’ dizisine bir damat aranıyordu ben Levent’i lokantada yemek yerken gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi. Ben de hemen yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım.

Ali Erkazan yıllar sonra itiraf etti: Levent Ülgen'i affetmeyeceğim

Ona bir tek cümle söyledim ‘sen sahtekarlık yapmak için sahtekarlık yapmıyorsun, ailene faydan dokunsun diye bir şeyler yapmaya çalışan bir karakteri canlandırıyorsun’ diye anlattım. Role nasıl hazırlanması gerektiğini anlattım.

O dönem bizim sözleşmemizde yazan maddeleri karşılıyordu yöneticiler ama çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz de devreye girdik, biraz sıkıntılar yaşadık yapımcıyla. Birol Güven bizim alttan kuyumuzu kazmış, Ayşegül’le beni ekarte etmenin yollarına başvurdu. Orada Levent Ülgen ile Metin Coşkun da Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu’ demediler.

Birol ‘Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamadık, anlaşamaya da biliriz onlar olmadan devam eder misiniz’ diye soruyor, bunlar da ‘Biz ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da hikâyeyi damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler."

Başak Yıldız

YORUM EKLE