Aleyna Tilki'nin yatak odası pozları!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay İngiltere'ye gitmişti. Londra'da müzik çalışmalarını sürdüren Tilki, son paylaşımıyla yine tüm dikkatleri kendine çekti. Genç şarkıcı, "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz" notunu yazdı.

Aleyna Tilki'nin yatak odası pozları!

Bir süredir İngiltere'de yaşayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yatak odasında çektiği fotoğraflarını paylaştı. Tilki, Cadılar Bayramı kutlamaları için şu sözleri söyledi: "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz" notunu yazdı.

ALEYNA TİLKİ İNSTAGRAM

UZAK KALMAK İSTEDİ!

Çocuk yaşta kazandığı şöhret sayesinde kısa sürede dünya çapında tanınan Aleyna Tilki, iki yıldır zor günler geçirdiğini ve bir şey üretmediğini söyleyerek İngiltere'ye taşındı. Bir süre Türkiye'den uzak kalmak isteyen şarkıcı, Londra müzik çalışmaları yapacağını söyledi. Aleyna Tilki bu süreçte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

ALEYNA TİLKİ SANATÇI
"DÜNYA CADI KAZANI, BİZ DE İÇİNDE KAYNIYORUZ"

Evinin yatak odasında pozlar veren 21 yaşındaki Aleyna Tilki, peş peşe çektiği taytlı fotoğrafını da 2,7 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştı. Cadılar Bayramı'na gönderme yapan Tilki, paylaşımına "Dünya bir cadı kazanı, biz de içinde kaynıyoruz. Kostüme bazen gerek yok. Kazan bizi eritiyor" notunu ekledi.

YATAK ODASI ALEYNA TİLKİ

CADILAR BAYRAMI ALEYNA TİLKİ

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 14:31

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE