Aleyna Tilki O Görüntüler Hakkında Konuştu! 'Geri Çevirmemek Lazım'

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Levent’teki stüdyo çıkışı görüntülendi. Sokakta şarkı söylediği görüntüler hatırlatılan Tilki, "Sokakta çalışan kimseyi geri çevirmemek lazım" dedi.

Aleyna Tilki O Görüntüler Hakkında Konuştu! 'Geri Çevirmemek Lazım'

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam Levent’teki stüdyo çıkışı görüntülendi. Birkaç yıl önce Taksim'de sokakta şarkı söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıkan Aleyna Tilki, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Aleyna

“SOKAKTAKİ İNSANLARI SEVİN”

Tilki, sosyal medyada gündem olan o videoyla ilgili "15 yaşından daha küçüğüm orada. Sokak müzisyenlerine yardım etmek için şarkı söylüyordum. Çünkü çok kutsal bir şey yapıyorlar onlar. Sokakta çalışan kimseyi geri çevirmemek lazım. Sokaktaki insanları sevin" dedi.

Şarkı söylemesinin asıl amacının farklı olduğundan bahseden genç popçu sözlerine şöyle devam etti:

“GİTAR PARASI ÇIKTI”

"Hollywood'da gitar çalan Asyalı bir çocuk gördüm. Gitarının sesi de, kendi sesi de çok az çıkıyordu. Yanına gittim, 'Ben şimdi şarkı söyleyeceğim, sen çalacaksın, toplanan parayla sana yeni gitar alacağız' dedim. Şarkıya başladım, bayağı bir insan birikti. Gitar parası çıktı."

aleyna

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE