Aleyna Tilki'nin Annesi Kendisini Öptü! Sebebi İse Dikkat Çekti…

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, paylaşımlarıyla kızını gölgede bırakmaya devam ediyor. En son sosyal medya hesabından Orhan Gencebay şarkısı söyleyen Öztel, bu kez yaptığı soru cevap etkinliği ile dikkatleri üzerine çekti.

Aleyna Tilki'nin Annesi Kendisini Öptü! Sebebi İse Dikkat Çekti…

Geçtiğimiz gün Orhan Gencebay şarkısı seslendirmesiyle gündem olan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel bu defa, takipçilerinden aldığı sorulara verdiği cevaplarla adından söz ettiriyor.

ALBÜM MÜ ÇIKARACAK?...

Sesiniz çok güzel, müzik dünyasına adım atmayı düşünüyor musunuz? sorusuna 'Müzik dünyası demeyelim de belki çocuklar için bir şey yapabilirim. Sürpriz!' yanıtını vermesi akıllara çocuk albümü mü çıkarak sorusunu getirdi.

'Neden bu yaştan sonra popülerlik arıyorsun?' sorusuna ise 'Benim popüler bir kızım var. Dolayısıyla ailesi olarak biz de popüler oluyoruz.' şeklinde cevap verdi.

“CANIM BEN…”

'Kendinize en çok hangi konuda güveniyorsunuz?' sorusu üzerine ise, 'Hiç bu konuda mütevazi olamayacağım. Kendime her konuda güveniyorum. Canım ben.' diyerek kendisine sarılıp öptü.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE