Aleyna Tilki hayalindeki erkek tipini açıkladı! Yer yerinden oynadı...

Yaza yeni şarkı hazırlıkları ile başlayan genç şarkıcı Aleyna Tilki, İbrahim Selim'in YouTube programında hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran genç popçu, hayalindeki erkeği "Keko ve maço olsun" diyerek tarif etti.

Aleyna Tilki hayalindeki erkek tipini açıkladı! Yer yerinden oynadı...

Aleyna Tilki, katıldığı bir YouTube programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündem olan Aleyna Tilki, "Sence ideal bir buluşma nasıl olmalı?" sorusuna verdiği cevapla sosyal medyaya damga vurdu.

Aleyna Tilki hayalindeki erkeği açıkladı

“VİZYONLU AYICIKLAR İSTİYORUM”

Aleyna Tilki, İbrahim Selim'in "Sence ideal bir buluşma nasıl olmalı?" sorusuna şöyle karşılık verdi:

Önceden beni tanıyor olması lazım. Bana ismini gizleyerek ayıcıklar, çiçekler yollaması lazım… Evimi öğrenemez de kulisime, işe gittiği yerlere çiçekler özellikle ayıcıklar, oyuncaklar gönderecek.

 Aleyna Tilki hayalindeki erkeği açıkladı

Ben de 'Bu kim' diye merak edeceğim. Ama vizyonlu ayıcıklar istiyorum, vizyonsuz ayıcıklar istemiyorum. Sonra bir gün artık kim olduğu çıkacak ortaya. Hemen numaramı alacak ama bilmiyorum nasıl alacak… Ardından bir yer ayarlayacak ama tek buluşmak istemem hemen baş başa kalamam. Arkadaş ortamında buluşalım. Gelirken bir şey getirmesin ancak sonrasında 'görüşmemiz çok güzeldi' diye ayıcık yollasın

ALEYNA TİLKİ’NİN HAYALİNDEKİ ERKEK: KEKO VE MAÇO

Aleyna Tilki, buluşacağı kişinin karakterinin ise şöyle olması gerektiğini açıkladı:

Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak.

 

Aleyna Tilki hayalindeki erkeği açıkladı 

Ünlü şarkıcı, "Hangi davranış seni o kişiden soğutur?" sorusuna da şu cevabı verdi:

Olduğu gibi gözükmemesi ve boş konuşması, konuşmamayı bilmemesi… Ben çünkü dolu sohbet etmeyi severim.Hangi konu olursa olsun konuştuğumuz konuda bilgili olsun, o konuyu içselleştirsin isterim. Yarattığı kişiden konuşmasın, kalbinden konuşsun isterim. Böyle olmadığı zaman kaçarak uzaklaşıyorum. Bu durumla çok karşılaşıyorum, çok aptal insan var

Aleyna Tilki hayalindeki erkeği açıkladı 

Aleyna Tilki Demet Akalın'ın Eleştirilerine Cevap Verdi | ZAMAN ZAMAN YİNE GELECEĞİM

Selçuk Uzun

YORUM EKLE