Aleyna Tilki Göğüslerine Silikon mu Taktırdı?

Çıkış yaptığı yıllarda göğsüne silikon taktırmak isteyen ancak doktor engeline takılan Aleyna Tilki’nin son günlerdeki değişimi dikkat çekti. Genç şarkıcının yeni görüntüsü, “Hep istediği o silikonlara kavuştu mu?” dedirtti.

Aleyna Tilki Göğüslerine Silikon mu Taktırdı?

Müzik piyasasına girdiği ilk yıllarda göğüslerine silikon taktırmak isteyen, ancak doktorunun “18 yaşından sonra gel” cevabıyla karşılaşan Aleyna Tilki’nin değişimi dikkat çekti. Genç şarkıcının Instagram’da paylaştığı son fotoğraflarda göğüslerinin büyüdüğü görüldü. Bu durum, “Geçtiğimiz yıllarda kavuşamadığı hayaline sonunda kavuştu mu?” dedirtti.

TESELLİYİ DUDAKTA BULDU…

18 yaşına girmeden kısa bir süre önce soluğu Nişantaşı’ndaki ünlü bir plastik cerrahın muayenehanesinde alan Aleyna Tilki, göğüslerine silikon yaptırmak istemiş ancak doktorun “Reşit değilsin yapamam” şeklindeki reddiyle karşılaşmıştı. Doktoruna 18 yaşına girince tekrar geleceğini söyleyerek silikondan vazgeçmeyeceğini belirten güzel şarkıcı, “Bu ameliyatı yaptıracağım” ifadelerini kullanmıştı.

Silikon taktırma hayali yarım kalan Aleyna Tilki, o dönem teselliyi dudaklarına dolgu yaptırmakta bulmuştu.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER