Aleyna Tilki'den Hayranıyla Aşk Yaşayan Ünlülere Gönderme: 'Üzgünüm'

Son olarak İsmail YK'nın hayranı ile aşk yaşadığı haberleri üzerine Aleyna Tilki sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Tilki, "Haha ünlülerin hayranlarıyla sevgili olduğu haberleri çıktıkça, mesaj kutumdaki mesajlar ikiye katlanıyor... Ama ben hepinizin sevgilisiyim. Üzgünüm" dedi.

Aleyna Tilki'den Hayranıyla Aşk Yaşayan Ünlülere Gönderme: 'Üzgünüm'

Tarkan ve Merve Boluğur'dan ardından, İsmail YK'nın da hayranı olduğu bir güzelle aşk yaşadığı iddiasından sonra Aleyna Tilki, konuyla ilgili bir paylaşım yaptı. Çok fazla teklif aldığını söyleyen Tilki, "Haha ünlülerin hayranlarıyla sevgili olduğu haberleri çıktıkça, mesaj kutumdaki mesajlar ikiye katlanıyor... Ama ben hepinizin sevgilisiyim. Üzgünüm." dedi.

aleyna

'ŞİDDETE MARUZ KALMIŞ OLABİLİRİM'

Son günlerde yaşanan şiddet olaylarına sessiz kalmayan Aleyna, "O kadar üzülüyorum ki düşündükçe içim yanıyor. Her zaman bu olayların son bulması için dua ediyorum" diyerek tepkisini dile getirmişti.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE