Aleyna Tilki'den Gülşen'e tam destek!

Geçtiğimiz günlerde Bursa'daki hayranlarıyla bir araya gelen ve cesur sahne kostümüyle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen'in, iddialı tercihini beğenen genç şarkıcı Aleyna Tilki'den meslektaşına destek geldi.

Aleyna Tilki'den Gülşen'e tam destek!

Sahnede giydiği kıyafetlerle magazin gündeminden düşmeyen Gülşen, geçtiğimiz günlerde Bursa'da hayranlarıyla buluştu. Sosyal medya hesabından konserin ilk bölümünden fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, tercih ettiği cesur sahne kostümüyle dikkat çekti.

DEKOLTESİ ÇOK KONUŞULDU 

Beline kadar kadar dekolteli kıyafetiyle takipçilerinden tam not alan ünlü şarkıcı, sosyal medyayı da ikiye böldü. Bir kısım kostümün çok yakıştığı söyleyerek övgülerde bulunurken, bazı kullanıcılar ise elbiseyi abartılı bulduğunu ifade etti.

45 yaşındaki Gülşen, hakkında yapılan yorumlara sessiz kalırken; 21 yaşındaki meslektaşı Aleyna Tilki ise sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla şarkıcıya destek oldu.

"KENDİ MÜZİĞİNİ YAPAN BİR ANNE" 

Tilki, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Gülşen hanım şu anda giydiği her şeyi kaliteyle taşıyan ve en önemlisi kendi sözünü, müziğini yapan bir kadın ve anne...

İşte Aleyna Tilki'nin Gülşen'e destek veren o paylaşımı...

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2021, 08:09

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE