Alemin Kralı Dizisinin Oben'i Birsu Demir'in Değişimi Şoke Etti!

Alemin Kıralı dizisinde Oben karakteri ile tanınan Birsu Demir değişimiyle herkesi şaşırttı. Demir sosyal medyadaki paylaşımlarıyla beğeni topladı.

Alemin Kralı Dizisinin Oben'i Birsu Demir'in Değişimi Şoke Etti!

Başrollerinde Şafak Sezer, Oya Başar ve Evrim Akın'ın oynadığı Alemin Kıralı dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile tanınan genç oyuncu Birsu Demir'in yıllar içerindeki değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu.

birsu

Bir döneme damga vuran çocuk oyuncu Birsu Demir, instagram paylaşımları ile dikkat çekmeyi başardı. 'Alemin Kralı' dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile hafızalara kazınan Birsu Demir, değişimi ile şaşırttı.

14 Mayıs 1999 doğumlu Birsu Demir'i görenler gözlerine inanamıyor. Yaz paylaşımlarıyla dikkat çeken Demir son haliyle takipçilerinden tam not aldı.

BİRSU DEMİR'İN O KARELERİ

BİRSU

BİRSU

BİRSU

BİRSU DEMİR KİMDİR?

İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu ilköğretim eğitiminden sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro üzerine eğitim almaya başladı. Çok ufak yaşlardan bu yana kamera karşısına yer alan başarılı oyuncu, ilk kez Büyük Buluşma isimli dizi ile ekran karşısına geçti. Günümüze ise Son Çıkış isimli dizide Kevser karakterini canlandırmaktadır.

Genç oyuncu 2006'da Bir Demet Tiyatro isimi dizide Ayça karakterini canlandırdı. Dizi, Mükremin Çıtır ve ailesinin yaşadıklarını komik bir şekilde anlatıyor. Dizinin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Zerrin Sümer, Altan Erkekli, Deniz Özerman ve Erdal Tosun yer aldı. 2007'de O..Çocukları isimli filmde Suelin karakterini canlandırdı.

Film, 1980'li yıllarda çocukların emanet edilidği bir evde yaşananları, dramatik ve komik bir şekilde anlatıyor. Filmin başrollerinde ise Özgü Namal, Sarp Apak, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Sezin Akbaşoğulları ve Mahir İpek yer aldı.

BİRSU

Birsu Demir 2010'da Alemin Kıralı isimli dizide Oben karakterini canlandırdı. Dizi, kayınpederinin ölümünden sonra baldızları ve kayınvalidesine bakma sözü veren Aslan isimli bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Şafak Sezer, Zeynep Gülmez, Oya Başar ve Evrim Akın yer aldı.

Genç oyuncu 2015'te ise Son Çıkış isimli dizide Kevser karakterini canlandırdı. Dizi, hayatları kötü alışkanlıkları nedeniyle içinden çıkılmaz bir hal alan bir grup gencin yaşadıklarını ve gençlere yardım etmek isteyenlerin yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Furkan Palalı, Sultan Ulutaş, Tolga Güleç, Dolunay Soysert, Deniz Barut ve Orçun Koray Kaygusuz yer aldı.

BİRSU

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 09:04

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE