Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, mistik polisiye serisi Alef’in yeni sezonundan merakla beklenen ilk tanıtımını yayınladı. “ALEF: Mâl-i Hülya” ismiyle yayınlanan yeni sezonun ilk tanıtımında Kapadokya’nın eşsiz doğası ve güçlü aksiyon sahneleri öne çıkarken, iddialı oyuncu kadrosu ve gizemli hikayesi heyecan yarattı.

Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin izinde/peşinde mistik bir yolculuğa çıkaran ALEF: Mâl-i Hülya, ilk tanıtımıyla seyirciyi Kapadokya’da gizemli ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor. Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Tarihin kültürel değerleri ve mistik hikayelerinden izler taşıyan, ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan BluTV’nin özel yapımı Alef’in yeni sezonu ALEF: Mâl-i Hülya, etkileyici karakterleri ve aksiyonu yüksek sürükleyici hikayesiyle çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tirkyaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede'nin bestelediği ALEF: Mâl-i Hülya'nın senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı.

Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos, Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.  Alef: Mâl-i Hülya dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Dizinin yeni sezonunda 13. yüzyılda şifahanede işlenen bir cinayetin günümüze kadar gelen izleri takip edilecek.

YENİ İMAJI DİKKATİ ÇEKTİ

Taner Ölmez, Alef dizisindeki yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu sefer bambaşka bir rolle izleyici karşısına çıkacak olan Ölmez'in değişimi hayranları tarafından olumlu karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 13:45

Selçuk Uzun

YORUM EKLE