Akın Akınözü ile Sandra Pestemalciyan Arasında Kıskançlık Krizi: Evi Terk Etti!

Hercai dizisindeki rolü ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan arasında kıskançlık krizi baş gösterdi. Sorunlar üzerine Sandra Pestemalciyan’ın evi terk ettiği iddia edildi.

Akın Akınözü ile Sandra Pestemalciyan Arasında Kıskançlık Krizi: Evi Terk Etti!

Hercai dizisindeki rolü ile yıldızı parlayan oyuncu Akın Akınözü’nün, eski Beşiktaşlı Dusko Tosic’in eşi Jelena Karleusa'ya olan hayranlığı evde başına iş açtı. Srbija Danas'ın iddiasına göre yakışıklı oyuncu Selena Karleusa hayranlığı nedeniyle nişanlısı Sandra Pestemalciyan ile sorun yaşıyor.

VİDEOLARI İZLERKEN KENDİNİ ELE VERDİ…

Evlenmek üzere olan oyuncunun ilişkisi bu hayranlık nedeniyle tehlikeye girmiş durumda. Akın Akınözü'nün sürekli olarak Jelena Karleusa'nın fotoğraflarına ve videolarına baktığı belirtilen haberde yine Jelena Karleusa videoları izlediği bir anda sevgilisine yakalandığı da iddialar arasında.

EVİ TERK ETTİ…

Jelena Karleusa’nın Instagram hesabından çıkamadığı aktarılan oyuncuyu gören sevgilisinin bu durumdan çok rahatsız olduğu ve eşyalarını alıp evi terk ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER