Ajda Pekkan'ın Koronavirüs Tedbiri! O Evini 38 Milyona Satışa Çıkardı

Tüm dünya ile birlikte Türkiye'yi de etkisi altına alan Koronavirüs, ünlü ünsüz herkesin yaşamına yeni bir boyut getirdi. Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan, Koronavirüs salgınından sonra kendisini sosyal hayattan daha bir izole etti. Pekkan, tedbir amaçlı Sarıyer Bahçeköy'deki süper lüks villasını satılığa çıkardı. Ajda Pekkan'ın villayı sattıktan sonra daha sakin bir yerde daha lüks bir konut alarak hayatına devam etmeyi planladığı öğrenildi.

Ajda Pekkan'ın Koronavirüs Tedbiri! O Evini 38 Milyona Satışa Çıkardı

Tüm dünya ile birlikte Türkiye'yi de etkisi altına alan Koronavirüs, ünlü ünsüz herkesin yaşamına yeni bir boyut getirdi.

ajda pekkan

Türkiye'nin süperstarı Ajda Pekkan, Koronavirüs salgınından sonra kendisini sosyal hayattan daha bir izole etti. Pekkan, tedbir amaçlı Sarıyer Bahçeköy'deki süper lüks villasını satılığa çıkardı.

ajda pekkan kezban hatemi mahsun kırmızıgül zara hüseyin hatemi

Ajda Pekkan'ın villayı sattıktan sonra daha sakin bir yerde daha lüks bir konut alarak hayatına devam etmeyi planladığı öğrenildi.

AJDA PEKKAN ULTRA LÜKS VİLLA İÇİN 38 MİLYON TL BEDEL BELİRLEDİ

Ajda Pekkan, Sarıyer Bahçeköy'de bulunan ultra lüks villasını satılığa çıkardı. Daha önce de villayı satmak için girişimlerde bulunan ünlü sanatçı araya Koronavirüs'ün girmesiyle bu kararından vazgeçmişti. Pekkan'ın villasını 38 Milyon TL'ye satacağını öğrenildi.

ajda pekkan

VİLLADA 6 ODA 2 SALON BULUNUYOR

1100 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen lüks villanın 6 odası ve 2 salonu bulunuyor. Villanın kullanım alanının ise 960 metrekare olduğu bildirildi. Özel olarak dekore edilen villada çok geniş bir havuz da bulunuyor. Spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı gibi bölümleri olan villanın 24 saat özel güvenlikler tarafından korunduğu da belirtildi. 

ajda pekkan

DAHA SAKİN DAHA LÜKS BİR YAŞAM İÇİN ADIM ATTI

Ajda Pekkan'ın satışa çıkardığı villanın satılması durumunda kendisine daha lüks bir villa satın almayı planladığı belirtildi. Koronavirüs sürecinde izole olan ünlü sanatçının bundan sonra daha sakin mevkileri tercih edeceği belirtildi.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE