Ajda Pekkan'dan öpüşme açıklaması! "Hele şimdi pandemi!"

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da sahne alan Ajda Pekkan, sahne arkasında Cenk Eren ile öpüşürken görüntülenmişti. Süperstar, söz konusu durumla ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar...

Ajda Pekkan'dan öpüşme açıklaması! "Hele şimdi pandemi!"

Yaşı ile ilgili yaptığı espriyle önceki günlerde sosyal medyada gündem olan Süperstar Ajda Pekkan, Cenk Eren ile arka arkaya sahne aldıkları bir konserde objektiflere yansıyan öpüşme görüntüleriyle gündem oldu. 

Ajda Pekkan'dan öpüşme açıklaması! "Hele şimdi pandemi!"

Eren, kendi programı sonrası kulisinden ayrılarak sahne arkasına geçen ve sahneye çıkmaya hazırlanan Pekkan'a eşlik etti. Seyirciler büyük bir merakla Ajda'nın sahne almasını beklerken, sahne arkasında Cenk Eren 76 yaşındaki şarkıcının yanına giderek önce "İyi Sahneler" dileğinde bulundu ve ardından onu kendine çekerek dudaklarından öptü. 

Kameralara yansıyan bu görüntülerin ardından Süperstar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Dudaktan öpme yok. Hele şimdi pandemide... Cenk’in sahnesi bitti, o içeri girerken ben de sahneye çıkıyordum. Elimden tuttu, yanağımdan öperek tebrik etti. Cenk sadece çalışma arkadaşım.” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER