Ajda Pekkan'dan 'kürk' itirafı!

Geçtiğimiz günlerde "Hayatımda hiç gerçek kürk giymedim" diyen Ajda Pekkan'dan konuyla ilgili ettiği itiraf, hayvanseverlerin dikkatini çekti. İşte detaylar...

Ajda Pekkan'dan 'kürk' itirafı!

Dünyaca ünlü markaların birçoğu, hayvan hakları savunucularının çağrılarına kulak vererek kürk kullanımı durdurdu. Ancak bazı ünlülerimiz 'kürk' giymeleriyle sık sık adlarından söz ettiriyor. 

Ajda Pekkan'dan 'kürk' itirafı!

Önceki gün bir düğün davetine katılan Ajda Pekkan'ın boynuna taktığı kürk görenlerin bir hayli dikkatini çekmişti. Pekkan'ın kürkü hakkında yaptığı "Tek gerçek olan Ajda Pekkan, tek sahte olan kürk. Hayatımda hiçbir zaman gerçek kürk giymedim, hayvanlara sevgim sonsuzdur" açıklaması yetersiz kalmıştı. 

Ajda Pekkan'dan 'kürk' itirafı!

Son olarak Süperstar, bir programın canlı yayınına telefonla bağlanarak giydiği kürk hakkında yaptığı itirafla gündeme geldi.

Ajda Pekkan'dan 'kürk' itirafı!

Ünlü sanatçı, giydiği kürkün önemli olmadığına değinerek hayatta daha önemli sorunların olduğunu "Benim bir sürü kürk aksesuarım var. Sizce ben böyle bir şey yapar mıyım? Ben asla gerçek kürk giymem. Ben hayvanları seviyorum evim kedi yurdu gibi. Onları besliyorum, yardımlar ediyorum. Ben sürekli hayvan haklarına maddi yardım yapıyorum ben onlarla mutlu oluyorum. Dualarını alıyorum. Ben süper starlığımı kapıda bırakıp eve giriyorum. İnsanların birbirlerine kötü davranmaları, haberlerdeki kötü olayları falan şarkı söylerken bütün kötülükleri unutuyorum. Şunu demek istiyorum ben o kürkü takmışım takmamışım bugün dünyada olan şeyler enflasyon çocuklara tacizler insanların şanssızlığı omicron covid varken sadece kürkü konuşmak nedir? Deseler Ajda Pekkan’a ne kadar yakışmış hayvan haklarını savunan biri o gerçek kürk giymez. Ben daha önceden o tip görgüsüzlükleri yaptım hatamı anladım. Ben itiraf ediyorum daha önceden görgüsüzlük yaptım. Çanta falan kalmadı her şeyin bir konsepti var benim de konseptim var. Bunu ifade etmek 2 dakikalık bir şey değil anlatılmaz yaşanır." ifadeleriyle açıkladı. 

Gülşah Acun

YORUM EKLE