Ajda Pekkan'dan Ameliyat Sonrası İlk Açıklama!

Dizinden ameliyat olan Ajda Pekkan, yatak istirahatinin ardından sağlığına kavuştu. Sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Süperstar, “Müzik çalışmalarına devam edeceğim. Ajitasyonu sevmem, gayet iyiyim” dedi.

Ajda Pekkan'dan Ameliyat Sonrası İlk Açıklama!

Süperstar Ajda Pekkan’dan iyi haber geldi.

Ajda Pekkan'dan Ameliyat Sonrası İlk Açıklama!

Kireçlenemeye bağlı olarak dizleri su toplayan usta sanatçı geçtiğimiz günlerde operasyon geçirmişti. Ameliyat süreciyle ilgili açıklama yapan 75 yaşındaki sanatçı, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. 

Ajda Pekkan'dan Ameliyat Sonrası İlk Açıklama!

“ÇALIŞMALARIMA DEVAM EDECEĞİM..”
Pekkan, “Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl önce Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma aşırı yüklendiğim için sıkıntı yaşadım. Bir hafta önce menisküs ameliyatı oldum. Gayet iyiyim ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim” şeklinde konuştu.

“KURTULDUM YAŞASIN..”
Ameliyattan sonra kardeşi Semiramis Pekkan’ın evinde birkaç gün dinlendikten sonra kendi evine geçtiğini söyleyen Ajda Pekkan, sözlerine şöyle devam etti: “Klip var, albüm çalışmalarım var. Bu problemin bitmesi gerekiyordu bitti. Kurtuldum yaşasın! Sporuma, sahne çalışmalarıma hemen başlayacağım. 14 Mayıs’ta Bodrum Günay’da sahne alacağım. Gayet iyiyim, sağlıklıyım. Bana dramatik bakmasınlar, ajitasyon yapmasınlar, zaten sevmem.”

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER