Ahmet Selçuk İlkan ile Coşkun Sabah arasındaki tartışma düelloya döndü!

Sanatçılar Ahmet Selçuk İlkan ile Coşkun Sabah arasındaki tartışma alevlendi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İlkan, pazartesi sabahı bir programda açıklamalarda bulunacağını söyledi.

Ahmet Selçuk İlkan ile Coşkun Sabah arasındaki tartışma düelloya döndü!

Ahmet Selçuk İlkan'ın Akşam TV'den Yasemin İlan ile yaptığı röportajda Coşkun Sabah'ın kendisinin sözlerini yazmış olduğu şarkılara yönelik tavrından ötürü yaptığı eleştiri sonrası taraflar arasında başlayan yazılı tartışma, canlı yayın programlarına taşındı ve bir düello haline geldi.

Sabah'ın son olarak Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılıp İlkan'ı yalancılıkla itham etmesinin ardından şimdi de İlkan'dan bir açıklama geldi. Gündemi bu tarz konularla meşgul ettiği için özür dileyen İlkan, yarın sabah Söylemezsem Olmaz programına çıkıp açıklamalarda bulunacağını söyledi.

Ahmet Selçuk İlkan'ın o açıklaması;

'Merhaba sevgili dostlar hayatım boyuncu bütün gereksiz ve anlamsız polemiklerden uzak kalmama rağmen Çoşkun Sabah'ın televizyon kanallarında ve gazetelerde saygısız, çirkin ve insafsız yorumlarından sonra cevap verme gereği duydum. Ben de yarın sabah 'Söylemezsem Olmaz' Programında açıklamalar yapacağım. 

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE